ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (21.10 - 22.10.17)

Na taki moment piłkarscy kibice czekają długo i niecierpliwie i nieważne,że jest to liga oldbojów,którzy bawią się piłką nożną,ale mecz,który w najbliższą sobotę będą mogli zobaczyć sympatycy piłkarski z pewnością elektryzuje wszystkich - nawet tych mniej interesujących się futbolem,nie mówiąc o samych piłkarzach,którzy nawet jeśli przez cały sezon nie idzie najlepiej to na derby pomiędzy Unią a Zefirem mobilizują się jak nikt inny,a pod uwagę nie są brane poprzednie wyniki,bo w tych spotkaniach może wydarzyć się po prostu wszystko -Niewątpliwie przez najbliższy weekend będziemy skupiać się właśnie na tym pojedynku i będzie to wydarzenie numer jeden! Oczywiście nie zapominamy o juniorach,którzy po przerwie wracają do rozgrywek i w niedzielę pojadą do Pogórza.

OLDBOJE: CZAS NA DERBY - TAM MOŻE WYDARZYĆ SIĘ WSZYSTKO!

To,że nie wiedzie się najlepiej naszym oldbojom wiemy już od dłuższego czasu,ale to,że w sobotę na własnym boisku zagramy z Zefirem i ten mecz możemy wygrać jest bardzo realne i możliwe,dlaczego?przecież nic w tej rundzie nie gramy to czego tu oczekiwać cudów? Otóż tak! Mecz Unii z Zefirem należy do zupełnie innych niż każdy inny rozegrany dotychczas - TO SĄ DERBY,KTÓRE RZĄDZĄ SIĘ SWOIMI PRAWAMI. Faworytem jest drużyna z K-Koźla,a to wcale nie oznacza,że nasi oldboje są na straconej drodze i wygrana rywali jest na wyciągnięcie ręki - właśnie,że nie!

Jestem pewny,że czekają nas niesamowite emocje i niesamowite derby piłkarskie w Polskiej Cerekwi na które wszystkich kibiców gorąco zapraszamy!

UWAGA! POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 14:20!

************************************************************************************************

JUNIORZY: CZAS ODWIEDZIĆ POGÓRZE

Juniorzy w ostatni weekend pauzowali i w najbliższą niedzielę powrócą na ligowe boiska i pojadą do Pogórza,aby walczyć o kolejne ligowe punkty.O naszym rywalu wiemy stosunkowo niewiele i tak naprawdę będziemy mierzyć się z nim pierwszy raz.Polonia w tej chwili zamyka ligową tabelę,a co najciekawsze w tym sezonie nie zdobyła nawet punktu i fajnie by było,żeby po niedzielnym meczu tak pozostało i to Unia dopisała sobie trzy punkty,które mogą znacznie poprawić naszą pozycję w tabeli.Na ten moment zgromadziliśmy 7 pkt,ale do czwartego Kietrza tracimy jedynie 2 pkt.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 11:00 W POGÓRZU

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 9:10

(PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ZABRANIU DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI)

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!