"ONI JESZCZE POWRÓCĄ"

Po tym jak z piłkarskiej mapy zniknęli seniorzy na naszym boisku szczególnie w sobotę czy niedzielę nie jest już tak jak powinno,bo brakuje atmosfery,brakuje kibiców a przede wszystkim tego,żeby mieszkańcy mieli rozrywkę w postaci piłki nożnej.

Duże grono osób zadaje sobie pytanie czy seniorzy kiedykolwiek powrócą na boisko w Polskiej Cerekwi?mało kto w to raczej wierzy,ale chcę tylko poinformować,że na dzień dzisiejszy sprawa wygląda dość pozytywnie,bo plan jest bardzo ambitny i całkiem możliwe jest,że w przyszłym roku,a mianowicie od następnego sezonu seniorzy ponownie wrócą - w  miejsce juniorów.Obecnie są to plany,które miejmy nadzieję zostaną zrealizowane,bo tak czy inaczej brakuje w Polskiej Cerekwi tej sekcji,która budziła największe zainteresowanie wśród kibiców piłkarskich.Zresztą wystarczy popatrzeć na zdjęcia jak duża ilość widzów oglądała mecze i spędzała weekendy razem z Unią.

Przypomnijmy,że po tym jak mocno okrojona zrobiła się kadra w sekcji seniorów i kilku blamażach w trakcie sezonu - zdecydowano o zawieszeniu tej sekcji do odwołania,zawodnicy zostali wypożyczeni lub oddani jako transfer definitywny,ale w momencie powrotu drużyny na piłkarską mapę z możliwością powrotu do Unii.

Z pewnością o wszelkich ruchach w sprawie sekcji seniorów będziemy Was informować,bo tak jak pisałem powyżej są to obecnie przymiarki,które miejmy nadzieję zakończą się sukcesem.

Zapraszam do udziału w ankiecie odnośnie seniorów --> osobny news na stronie głównej.