Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
- : -
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
6:0
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
4:1
Berland Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
4:0
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
0:7
Skaut Odra Opole
Zefir Chemik K-Koźle
4:5
OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew
0:10
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
1:0
Stal Nysa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
2:2
Berland Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
0:0
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
3:2
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
1:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
3:0
Berland Komprachcice
Zefir Chemik K-Koźle
2:0
Stal Nysa
OKiS Polonia Prószków
0:2
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Unia Polska Cerekiew
0:3
Agfa Prusinowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
4:1
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
1:7
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
0:1
Skaut Odra Opole
Berland Komprachcice
4:2
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
5:2
Unia Polska Cerekiew
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Berland Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
2:1
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
4:0
Stal Nysa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
1:4
Zefir Chemik K-Koźle
Agfa Prusinowice
2:2
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Stal Nysa
0:10
Skaut Odra Opole
Berland Komprachcice
3:2
OKiS Polonia Prószków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
3:4
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
- : -
Stal Nysa
Zefir Chemik K-Koźle
- : -
Skaut Odra Opole
Berland Komprachcice
1:5
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
6:0
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
1:2
Zefir Chemik K-Koźle
Stal Nysa
- : -
Berland Komprachcice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
7:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
2:1
OKiS Polonia Prószków
Zefir Chemik K-Koźle
3:1
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
3:1
Agfa Prusinowice
Unia Polska Cerekiew
- : -
Stal Nysa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agfa Prusinowice
4:3
Unia Polska Cerekiew
Stal Nysa
- : -
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
5:2
OKiS Polonia Prószków
Berland Komprachcice
0:2
Skaut Odra Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
2:1
Stal Nysa
Zefir Chemik K-Koźle
2:4
Unia Polska Cerekiew
OKiS Polonia Prószków
3:1
Berland Komprachcice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
3:0
Agfa Prusinowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
- : -
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Zefir Chemik K-Koźle
4:1
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
4:0
Stal Nysa
Unia Polska Cerekiew
3:3
Berland Komprachcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
2:3
Skaut Odra Opole
Agfa Prusinowice
- : -
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
0:7
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
1:1
Zefir Chemik K-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?