Stadion

STADION TS UNIA POLSKA CEREKIEW

Stadion: pojemność - 350 miejsc

Stadion klubu sportowego Orzeł wreszcie doczekał sie remontu.w Lipcu 2009 rok odnowiono wszystkie ławki oraz pomalowano barierki i wymieniono ogrodzenie wokół stadionu.

W 2011 dzięki panu Ryszardowi Szewiorowi udało się pozyskać nowe ławki,które zostały zamontowane w szatniach naszego klubu.

Ponadto urząd gminy wymienił drzwi we wszystkich pomieszczeniach klubowych,i została pomalowana sala główna.

W 2012 r na budynku klubu zostało zawieszone logo "Unii Polska Cerekiew",które zakupiono ze funduszy tego klubu.

W 2013 przeprowadzono gruntowny remont budynku..Nałożony został nowy tynk,a zewnętrzna część budynku została pomalowana.Wymieniona została także stolarka okienna.

W lipcu tego samego roku zakupiono wysokiej jakości walec do wałowania płyty głównej boiska.Poniżej na foto efekty jego pracy.

Ponadto zmieniono prowizoryczne mocowanie siatek na nowoczesne,które podtrzymywane jest poprzez nowo zamontowane metalowe zbrojnie oraz słupki podtrzymujące siatki bramkowe.

Mocowania siatek bramkowych prezentują obecnie wysokie standardy.