PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (14.10 - 15.10.17)

Rozgrywki jesienne powoli dobiegają końca,bo jakby nie patrzeć za chwilę w kalendarzu pojawi się listopad..Co prawda więcej meczów do rozegrania mają jeszcze juniorzy,którzy w ten weekend pauzowali,ale oldboje według terminarza za tydzień powinni rozegrać ostatni mecz,ale ze względu na to,że mecze z początku rundy przełożono to czeka ich jeszcze trzy tygodnie z piłką nożną w pierwszej części sezonu.Niestety miniony już weekend kolejny raz nie możemy zaliczyć do udanych,bo ulegliśmy w Opolu Skautowi 5-2 i nadal czekamy na jakikolwiek pozytywny wynik oldbojów w tym sezonie.

Juniorzy odpoczywali i zagrają dopiero za tydzień w Pogórzu..A jak było na boiskach naszych ligowych rywali? Zobaczcie!

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Unia zamyka tabelę przed wielkimi derbami,które rozegramy w najbliższą sobotę z Zefirem,a nasz najbliższy rywal swój mecz wygrał z Komprachcicami 3-1.

Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
Zefir Chemik K-Koźle
Berland Komprachcice
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Stal Nysa

II LIGA JUNIORÓW:

Unia pauzowała,ale rywale rozegrali swoje meczy.Kolejny raz swoich kibiców nie zawiodła Sparta Paczków,która wygrała 8-2 z Dziewiętlicami.

Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kietrz
Pauza
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Pauza
LZS Dziewiętlice
Sparta Paczków
LKS Biała Nyska
LZS Rolnik Lewice
LKS Rusocin
- : -
Polonia Pogórze
Metalowiec Łambinowice
KKS Sudety Burgrabice

W najbliższej kolejce juniorzy zagrają z Pogórzem,a oldboje w hicie sezonu podejmować będą Zefir Chemik K-Koźle - WIĘCEJ NIEBAWEM W ZAPOWIEDZI!