PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (28.09.19)

3 kolejka minęła i dla Unii w zasadzie to tyle...można by dodać dobrze,że się zakończyła.Kolejny mecz i niestety kolejna wysoka przegrana,a tym razem z Lewinem.Sytuacja drużyny nie jest kolorowa,a wręcz przeciwnie robi się dramatyczna.Nie dośc,że tracimy najwięcej goli spośrod wszystkich ekip to na domiar złego przegraliśmy wszystkie mecze (a było ich trzy)Pytanie,które się nasuwa to jak długo potrwa krzysy? czy to kolejny raz,kiedy przyjdzie nam męczyć się cały sezon?a punkty będą przychodzić jak na lekarstwo?

Na tle innych zespołów wypadamy najgorzej.W ostatniej kolejce ciekawie było w Wołczynie,gdzie ostatecznie gospodarze zremisowali 2-2 z Zefirem.Nie zawiodła kolejny raz ekipa z Komprachcic,która wygrała 6-2 z Prusinowicami.

Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście