ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (05.10.19)

Nasi oldboje wpadli w prawdziwy dołek i nie potrafią się z niego wydostać,ale to wszystko na własne życzenie - niestety takie są fakty z którymi na ten moment musimy się pogodzić.Nic nie wskazuje na to,że może być lepiej,a my jako kibice żyjemy nadzieją,że wreszcie zdobędziemy ligowe punkty.W najbliższą sobotę na własnym obiekcie podejmować będziemy Agfę Prusinowice.Spoglądając na tabelę można szybko wywnioskować,że rywal prezentuje podobną formę jak nasza Unia,czyli zero punktów i zamyka tabelę razem z naszym zespołem.Co za tym idzie zapowiada nam się spotkanie dwóch niestety najsłabszych drużyn i zobaczymy kto z tej potyczki wyjdzie zwycięsko,bo nie ma co się oszukiwać wygrana podniesie morale jednej czy drugiej ekipy.

MECZE SOBOTNIE 05.10.19

OLDBOJE: OSTATNI DZWONEK

Czy będzie jeszcze lepsza szansa  ku temu,żeby zdobyć pierwsze ligowe punkty?wątpliwe !

W sobotę na własnym boisku pomiędzy sobą staną dwie najsłabsze drużyny (patrząc na tabele)

Dla każdej z nich będzie to szansa na to,żeby się wreszcie przełamać i dołożyć na swoje konto punkty.

Nie będę tutaj wskazywał faworyta bo naprawdę trudno go w ogóle szukać i tak naprawdę szansę są podzielone 50x50.

Agfa zajmuje 7 miejsce,mając mecz zaległy i 0 pkt,Unia natomiast zamyka tabelę z wszystkimi meczami przegranymi.

TO JEST OSTATNIA SZANSA PANOWIE!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA DRUŻYNY W SZATNI GODZ 15:25!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ