PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (14.09 - 15.09.19)

Pierwsza kolejka,która została rozegrana pierwszy raz od niepamiętnych czasów zarówno w sobotę jak i w niedzielę,ale to nie względu na to,że tak został ułożony terminarz,ale tylko dlatego,że prosiły o to zespoły.

Unia,która na własnym obiekcie gościła Skauta miała zadanie bardzo trudne do wykonania,bo doskonale wiedzieliśmy,że nie jest to rywal byle jaki - jednak mimo tego,że przegraliśmy to nasza drużyna nie przyniosła wstydu i zagrała jedno z najlepszych spotkań jakie oglądaliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.Jak było na starcie jeśli chodzi o pozostałe mecze zobaczcie.

Po pierwszej kolejce,bardzo obiecująco zapowiada się nowa drużyna z Wołczyna,która rozprawiła się bez problemów z faworyzowanymi Komprachcicami.Podobnie jak Brzeg,który rozbił Prusinowice.Spotkanie Lewina Brzeskiego z Zefirem zostało przełożone na 25.09.19.

Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście