ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (21.09-22.09.19)

Dopiero co zamknęliśmy 1 kolejką,a przed nami kolejne emocje i to już w najbliższą sobotę nasza Unia będzie miała szanse ku temu,żeby zdobyć pierwsze ligowe punkty.Po naprawdę dobrym mecze ze Skautem mimo tego,że przegraliśmy możemy być optymistami.Z pewnością może nas także podbudować wynik z pierwszego meczu ekipy z Komprachcic,która przegrała 5-2,ale w żaden sposób nie możemy się minionymi wydarzeniami sugerować i myśleć,że w meczu z nami będzie podobnie.Każdy chcę tutaj wygrywać,a więc mecz,meczowi nie jest równy.

MECZE SOBOTNIE: 21.09.19

Unia przegrała pierwszy mecz,ale postawa drużyna zasługuje na pochwalę.Przed nami mecz wyjazdowy z Komprachcicami i jestem pewien,że jeśli zagramy tak jak ze Skautem to przywieziemy 3 pkt z trudnego terenu,bo doskonale wiemy,że w Komprachcicach łatwo nam nigdy nie było.

UWAGA!! POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 W CHMIELOWICACH

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 14:45!