OLDBOJE: BEZWSTYDNA PORAŻKA NA POCZĄTEK

W sobotnie popołudnie na boisku w Polskiej Cerekwi nasi oldboje rozegrali pierwszy ligowy mecz w tym sezonie.Mimo tego,że przegraliśmy 3-1 to drużyna zasługuje na słowa uznania - nie zawsze są powody do pochwały,kiedy przegrywa się spotkanie.ale dzisiaj Unia pokazała charakter,wole walki i determinację.To co prawda nie wystarczyło na silną ekipę Skauta,ale możemy być zadowoleni.

Sam przebieg meczu to bardzo wyrównana gra i w początkowej fazie mieliśmy kilka okazji do tego,żeby zdobyć gola,bo najpierw w dogodnej sytuacji znalazł się Grzegorz Szumierz,a chwilę pózniej znowu zrobiło się gorąco pod bramką gości.

Mimo sytuacji z jednej jak i drugiej strony pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część meczu to niestety błędy,błędy i jeszcze raz błędy - Skaut wykorzystał je bezlitośnie i objął dwubramkowe prowadzenie i kiedy wydawało się,że możemy jeszcze do samego końca powalczyć o remis,bo kontaktowego gola zdobył Łukasz Szeliga po świetnej asyście Grzesia Zagórskiego, to dosłownie wo statniej sekundzie tracimy gola na 3-1.

Przegrana w żaden sposób nie przynosi wstydu,bo tak dobrej dyspozycji naszych oldbojów nie widzieliśmy już bardzo dawno i oby to był tylko początek dobrych chwil w tym sezonie.

W imieniu prezesa Ryszarda Szewiora licznej kadrze,która dzisiaj przybyła na mecz ze Skautem pragnę gorąco podziękować za zaangażowanie!

UNIA 1-3 SKAUT

SĘDZIA:JAROSŁAW JURKOWSKI