PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

Czarny weekend tak w skrócie można opisać wydarzenia,które miały miejsce w sobotni dzień na piłkarskich boiskach,gdzie w roli głównej powinny wystąpić zespoły Unii,tak się nie stało...jedynie na pochwałę zasługują trampkarze,którzy wygrali swój kolejny mecz.Dobrego zdania nie możemy,albo nie potrafimy napisać o seniorach,którzy w kolejnym ważnym meczu dali ciała i to dosłownie przegrywając w Mechnicy 6-0 pogrzebaliśmy raczej swoje szanse na awans i tak jak widać na zdjęciu głównym tego artykułu ze wstydu można tylko założyć szalik na głowę a najlepiej aby w tym przypadku nie było to klubowy szalik bo po prostu wstyd! Oldboje w pierwszym meczu gładko ulegli w meczu derbowym ekipie Zefira Chemik K-Koźle 0-4,warto zaznaczyć,ze nasi najstarsi gracze cały mecz grali gołą jedenastką!

Poniżej wyniki i krótkie opisy

II LIGA TRAMPKARZY GR 5

Victoria Łany 4:6 Unia Polska Cerekiew
Cukrownik Baborów 3:3 LZS Gościęcin
Start Bogdanowice 3:-0* Sokół Boguchwałów
Zryw Pawłowiczki 3:0 LZS Lisięcice
Lzs II Kresowianka Nowa Wieś 0:17 Stal Grobniki

W lidze trampkarzy walka o najwyższe pozycję rozkręca się na dobre,a Unia ma jak wiemy ambitny cel,bo chcemy zając minimum 2 miejsce i jest to możliwe pod warunkiem,że nadal będziemy kontynować taką grę jak w ostatnich dwóch tygodniach.

B KLASA GR 11 WYNIKI

Lzs Maciowakrze Pauza
Inter Mechnica 6:0 Unia Polska Cerekiew
LZS Stare Koźle 1:7 Lzs Pokrzywnica
Śląsk Reńska Wieś 5:0 Ruch Steblów
Lzs Raszowa 1:0 LZS Kobylice
Lzs II Odrzanka Dziergowice 4:0 Zawisza Stara Kuźnia
Naprzod Długomiłowice 1:4 Cisowa Kędzierzyn-Koźle

W b klasie sytuacja w tabeli zmienila się w mgnieniu oka,tak jak Unia jeszcze niedawno zajmowała drugie miejsce,tak też po dzisiejszych meczach spadliśmy na 5 miejsce co powoduje,że nasza sytucja nie wygląda dobrze.Żaden z rywali nie zaliczył wpadki,swoje mecze wygrała Raszowa,Dziergowice oraz Pokrzywnica,która także nas wyprzedziła w tabeli.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Gazownik Wawelno 3:0* Ks Zwanki Zwanowice - Kruszyna
Agfa Prusinowice 1:2 Stal Brzeg
Stal Nysa 2:6 Skaut Odra Opole
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik 0:4 OKiS Polonia Prószków
Unia Polska Cerekiew 0:4 Zefir Chemik K-Koźle

Wreszcie zostały w jednej kolejce rozegrane wszystkie mecze... niespodzianka jednak może być wygrana Brzegu w Prusinowicach,ale takie są uroki futbolu.Unia plasuje się na 8  miejscu z dorobkiem 9 kt!