Victoria Łany Gospodarze

REDAKCJA

Utworzono:

09.04.2016

W meczu 13 kolejki II ligi trampkarzy nasz zespół wygrał małe derby w Łanach z tamtejszą Victorią.Paskudna pogoda,wiatr,deszcz i szary dzień tak to wyglądało na miejscu,ale dla nas ten dzień okazał się kolorowy i radosny.Okazji do strzelania goli tego mieliśmy bez liku,ale nie wszystko wpadało do siatki,a szkoda,bo powinniśmy to spotkanie wygrać znacznie wyżej,ale i tak można być zadowolonym,bo te gole,które zdobyliśmy padły po przepracowanych schematach podczas treningów i to tylko świadczy o tym,że zespół dobrze się przygotowuje do kolejnych meczów ligowych.

Momentami źle zachowywala się nasza obrona przez co straciliśmy cztery bramki,których mogliśmy się wystrzec...Patrząc na przebieg całego meczu to mieliśmy znacznie więcej z gry i byliśmy drużyną lepszą,aktywniejszą,wykluczając pojedyncze fragmenty,gdzie gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce.

Potencjał zespołu jest naprawdę duży i widać,że są chęci wśród naszych dziewczyn i chłopaków - TAK TRZYMAĆ!!!

Założenia na rundę wiosenną na tą chwilę się sprawdzają i oby tak do końca sezonu!

W swoim imieniu jako trenera dziękuje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom,którzy w bardzo deszczowy dzień przybyli na mecz i wywalczyli 3 pkt - BRAWO!

ŁANY 4-6 UNIA

SĘDZIA: JAROSŁAW JURKOWSKI!