ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (16.04 - 17.04)

Coś się kończy,coś się może zacząć..zakończyła się w ostatnim tygodniu seria pozytwnych aspektów w szeregach seniorów...zakończyła,ale może powrócić i nasza nieciekawa sytuacja może się znacząco poprawić,a to wszystko zależy tylko od samych zawodników,którzy chyba wiedzą czego chcą i muszą od siebie wymagać znacznie więcej.Nie jest sztuką spuścić głowy i odpuszczać,wręcz przeciwnie pokazać,że możemy osiągnąć coś,co jest dla wielu niemożliwe...tak,tak obrażają nas na różnych forach,że Unia to napinacze itp..nie dajmy się sprowokować i wykonujmy swoją pracę,która tak świetnie przecież rozpoczęliśmy jesienią ubiegłego roku.

Zespoły Unii już w sobotę rozpoczną swoje mecze,najpierw o godz 11:00 trampkarze na swoim boisku podejmować będą Start Bogdanowice i będzie to pierwsze w tej rundzie spotkanie z rywalem bardziej wymagającym.Oldboje pojadą na mecz wyjazdowy do Brzegu,aby powalczyć o punky z tamtejszą Stalą,a w niedzielę hit kolejki,bo naładowany zwycięstwami w ostatnich tygodniach Śląsk Reńska Wieś przyjedzie do Polskiej Cerekwi i zmierzy się z naszą drużyną,która musi poprawić swoje morale po ostatnich porażkach i znowu włączyć się gry! Wydaje się jednak,że czeka nas arcy trudna przeprawa,jeszcze niedawno wszyscy otrzymywali łomot,kiedy przyjeźdzali na boisko do Polskiej Cerekwi..obecnie wygląda to nieco inaczej co nie oznacza,że nie jesteśmy w stanie wygrać - MUSIMY TEGO DOKONAĆ!

MECZE SOBOTNIE 16.04

TRAMPKARZE: UTRZYMAĆ DOBRE STANOWISKO!

Od początku rundy nasi trampkarze spisują się bardzo dobrze i odpowiednio wygrywali swoje mecze,ale w sobotę

czeka ich jedno z trudniejszych zadań,jednak jestem optymistą i myślę,że jeśli zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach

to o wynik możemy być spokojni...

POCZĄTEK MECZU GODZ 11:00 NA BOISKU W POLSKIEJ CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 10:10!

********************************************************************************

OLDBOJE: OKDRYĆ SIĘ NA NOWO

Zdecydowanie muszą poprawić swoją postawę oldboje,którzy nie dość,że mają problemy kadrowe to jeszcze

nie osiągają zamierzonych wyników,może wreszcie czas poprawić swoją skuteczność i powalczyć o ligowe punkty?

a tych w obecnym sezonie bardzo nam brakuje.W sobotę zagramy w Brzegu i warto jest się w tym meczu przyłożyć!

POCZĄTEK MECZU GODZ 17:00 NA STADIONIE W BRZEGU

WYJAZD Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 15:20!

MECZE NIEDZIELNE 17.04

SENIORZY: WSTAĆ,WALCZYĆ,ZWYCIĘŻYĆ!

Podnieść się i zawalczyć o swoje,czyli o wygraną..to w niedziele jest dla całego zespołu sprawą prioryteową

i ja osobiście nie wyobrażam sobie,aby ponieść kolejną porażkę z rzędu - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI PANOWIE!

Potrzeba nam wygranej tu i teraz..już nie w kontekście samej walki o awans,ale chodzi o morale i atmosferę w całym zespole,trzeba to wszystko poprawić i zrobić tak,aby wróciło wszystko na odpowiednie tory.

Ekipa Śląska w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze i pewnie wygrywała swoje mecze,dlatego proszę wszystkich o pełną mobilizację -.> zawodników,kibiców,aby nas wspierali i pomogli swoim znakomitym dopingiem do którego przyzwyczaili wszystkich odwiedzających boisko w Cerekwi!

POCZĄTEK MECZU GODZ 16:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA DRUŻYNY W SZATNI GODZ 15:05!

DRODZY KIBICE -> PROSZĘ WAS O MOCNE WSPARCIE W MECZU ZE ŚLĄSKIEM REŃSKA WIEŚ,BĄDŹCIE Z DRUŻYNĄ W TYCH WAŻNYCH MOMENTACH I DOPINGUJCIE NA TYLE NA ILE JEST TO MOŻLIWE Z WASZEJ STRONY - PREZES RYSZARD SZEWIOR!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!

WSZYSTKIM SEKCJOM,ŻYCZYMY ZWYCIĘSTW W SWOICH MECZACH!