Zaproszenie na mecz do Nysy

DO NYSY ZA 3 PKT:)

Już w najbliższą sobotę tj 3 listopada o godz 16:30 nasza drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie.Tym razem szykujemy się na daleki wyjazd do Nysy,aby rozegrać spotkanie z tamtejszym zespołem Stal Oldboj Nysa.

Nasz rywal wydaje się być bardzo wymagający i naprawdę nie możemy bagatelizować podejścia do tego spotkania tylko od samego początku zaatakować i walczyć na boisku jeśli chcemy wywieść z Nysy zwycięstwo i kolejne 3 pkt.

Drużyna z Nysy w tabeli jest za naszą Unią,ale to wcale nie oznacza,że jesteśmy faworytem tego meczu i spokojnie wygramy...wiemy z doświadczenia jak czasami kończą się spotkania z potencjalnie słabszymi rywalami..są zazwyczaj bardziej wymagający od drużyn z górnej części tabeli.

Tak więc serdecznie zapraszamy na mecz wyjazdowy do Nysy w sobotę 3 listopada o godz 16:30!

WSZYSCY NA MECZ WYJAZDOWY!!!!