Prudnik rozbity

Po dobrym spotkaniu nasza drużyna pewnie pokonała zespół z Prudnika 6-0 i tym samym utrzymaliśmy swoją pozycję w ligowej tabeli.

Bardzo szybko zdobyliśmy bramkę,która przełożyła się później na grę obu drużyn w tym spotkaniu.

W pierwszej akcji Krzysztof Woźniak pokonał bramkarza gości i otworzył wynik 1-0 dla Unii

Dwie minuty później,było już 2-0,ten sam zawodnik podwyższył wynik i nieco ustawił warunki na boisku!

Przyjezdni starali się atakować,ale z ich akcji niczego nie można było wnioskować poza dobrymi chęciami i pewnymi interwencjami naszego bramkarza.

W 13 min Grzegorz Szumierz podwyższył wynik na 3-0 i było już praktycznie po meczu!

Szybko zdobyte bramki niestety przytłumiły dobrą grę Unii bo miejscami przyglądaliśmy się atakom naszych rywali co kilka razy mogło skończyć się dla nas naprawdę bardzo źle!

W 40 min Zbigniew Kumidaj otrzymał ładne podanie od jednego z naszych graczy i pewnym strzałem pokonał bramkarza z Prudnika 4-0!

Kolejne bramki,były już tylko formalnością pomimo,że nasza gra nie była wcale efektywna.

W 55 min Grzegorz Zagórski znalazł się w polu karnym i miał tyle czasu,że mógł zapytać golkipera gości w który róg chce,aby posłał mu piłkę...i mocnym strzałem zdobył bramkę na 5-0!!

Wynik tego meczu ustalił Grzegorz Mijal w 59 min zdobywając gola na 6-0!

Co mogę powiedzieć odnośnie tego meczu?

Gra miejscami mogła pozostawiać wiele do życzenia,ale to w tym momencie jest mało istotne.Najważniejszy jest fakt,że wygraliśmy i zdobywamy 3 pkt,które są ważne w perspektywie dalszych ligowych zmagań!

Gdybyśmy passę dobrych zwycięstw w dalszym ciągu utrzymali to nikt chyba by się nie pogniewał:)

Za tydzień gramy u siebie!!! nastąpiła zmiana w terminarzu,gdyż w Prószkowie trwa remont boiska dlatego nasi najbliżsi rywale poprosili o rozegranie meczu w Polskiej Cerekwi!

PANOWIE W IMIENIU RYŚKA SZEWIORA PRZEKAZUJE WAM SŁOWA PODZIĘKOWANIA ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE W TYM SPOTKANIU I ZWYCIĘSTWA W DODATKU TAK WYSOKIE! WIELKIE BRAWO!!!

MIŁEGO WEEKENDU ORAZ UDANEGO TYGODNIA I DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ!

(Mecz z Prószkowem o godz 15:00) więcej o tym spotkaniu w zapowiedzi)

JESZCZE RAZ WIELKIE BRAWO!!!!