ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 28.09.19)

Ostatnia kolejka była praktycznie mało ciekawa,bo Unia przegrała swój mecz,a inne nie zostały w ogóle rozegrane,stąd jak pewnie zauważyliście nie było podsumowania piłkarskiego weekendu.

Czas ucieka i jest to jedyny fakt,którego nie da się ukryć - przed nami trzecia już kolejka zmagań w Wojewódzkiej Lidze Oldbojów i niestety,ale Unia od początku nie zebrała jeszcze żniw - po za tymi,gdzie została skarcona.

W sobotę na przeciw siebie staną zespoły,które w perspektywie wyników prezentują podobny poziom -  0 pkt na koncie,a co za tym idzie wszystkie mecze przegrane,pomijając fakt,że Lewin ostatniego mecze ze Skautem nie rozegrał.

MECZE SOBOTNIE 28.09.19

OLDBOJE: KIEDY JAK NIE TERAZ?

W sobotę nasi oldboje,będą mieli kolejną szansę na to,żeby zdobyć pierwsze ligowe punkty w tym sezonie.Złośliwy powie,ale przecież w każdej zapowiedzi piszemy,że jest szansa,a wiadomo jak to się w większości przypadków kończy - zgadza się,ale wiem z doświadczenia,że nasz zespół stać na to,żeby naprawdę rozegrać dobry mecz i zwyciężyć,przykładem tego niech jest spotkanie ze Skautem,co prawda przegrane,ale za grę Unii należały się wielkie brawa.

Unia przed meczem z Lewinem zamyka tabelę z zerowym dorobkiem - Rywal również jest bez punktów,ale swoich meczy nie rozegrał.

Panowie czas najwyższy zrobić wszystko i przywieźć pierwsze punkty!

POCZĄTEK MECZU W LEWINIE BRZESKIM O GODZ 17:00

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 15:30