ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (28.04 - 29.04.18)

Czas leci i nawet się nie obejrzymy i zakończy się obecny sezon i na spokojnie,zawodnicy jak i kibice,będą mogli skupić się na mistrzostwach Świata,które odbędą się Rosji,ale do tego wydarzenia jeszcze trochę pozostało.Przed nami jeszcze kilka meczów i aby nieudany już dla naszych drużyn zakończyć chociażby z lekką nutą pozytywnego akcentu,trzeba się obudzić i zaczął zdobywać ligowe punkty o których na ten moment tylko marzymy.

Przez najbliższy weekend,będzie ku temu okazja.Juniorzy pojadą na kolejny z rzędu mecz wyjazdowy tym razem do Ligoty Bialskiej Radostynia (jakby nie patrzeć w tej rundzie jeszcze naszej drużyny nie zobaczyliśmy na własnym obiekcie).

Oldboje także zagrają na wyjeździe,a dokładnie w Lewinie Brzeskim z ekipą,która ostatnio sprawiła niespodziankę wygrywając z Komprachcicami.

MECZE SOBOTNIE:28.04.18

OLDBOJE: MOŻNA OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL..

Oldboje w pierwszym meczu rundy wiosennej pokazali,że potrafią powalczyć i w meczu z Prószkowem byliśmy bliscy

remisu,a nawet zwycięstwa - niestety nie udało się.Przed nami,kiedy spoglądam na tabelę zadanie do wykonania wydaje się być jeszcze bardziej trudniejsze do wykonania,bo naprzeciw siebie spotykają się zespoły z czołówki oraz dołu tabeli.Ekipa z Lewina od początku rundy pokazuje,że ma spore chęci na wysokie miejsce w ligowej tabeli.

Rywale mają na koncie 19 pkt i zajmują 1 miejsce w tabeli,Unia natomiast zamyka tabelę i ma na koncie tylko 1 pkt.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00 NA BOISKU W LEWINIE BRZESKIM

ZBIÓRKA DRUŻYNY I WYJAZD NA MECZ Z RYNKU W P.CEREKWI O GODZ 15:20!

MECZE NIEDZIELNE: 29.04.18

JUNIORZY: JAK DŁUGO JESZCZE?

Jak długo jeszcze przyjdzie nam czekać na dobry mecz w wykonaniu naszych juniorów?

dobry mam na myśli zwycięstwo,bo samą gra,która mogłą się podobać w ostatnich tygodniach meczu nie wygramy,trzeba zdobywać bramki.

Nasi rywale w tym sezonie spisuja się dobrze i zgromadzili na tą chwilę 18 pkt i zajmują 4 miejsce w tabeli.

Unia ma jedynie 9 pkt i zajmuje 9 pozycje.

POCZĄTEK MECZU  W NIEDZIELĘ O GODZ 11:00

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU O GODZ 8:50!!

ZAWODNICY: PROSZĘ ZABRAĆ DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI !

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!