PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (21.04 - 22.04.18

To był nietypowy weekend,bo mecze naszych drużyn rozegrano nawet w czwartek,a mam tutaj na myśli oldbojów,którzy przełożyli mecz na prośbę rywali i w czwartkowy wieczór na własnym boisku przegrali z Polonią Prószków po bardzo dobrym spotkaniu.Podobnie nasi juniorzy,którzy w niedzielne przedpołudnie udali się do Burgrabic - po to,żeby zdobyć wreszcie ligowe punkty..tak się niestety nie stało..Zapraszam na podsumowanie minionego weekendu...

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

W pierwszych meczach rundy wiosennej rozegrano tylko dwa mecze,pozostałe dwa przełożono na inny termin - ale to dla nas żadna nowość,bo nie pamiętam,kiedy cała kolejka w pełni została rozegrana.Unia tak jak pisałem przegrała,ale wstydu nie przyniosła.Zaskoczyła ekipa z Komprachcic,która uległa Lewinowi,aż 5-1.

Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
- : -
Stal Nysa
Zefir Chemik K-Koźle
- : -
Skaut Odra Opole
Berland Komprachcice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski

II LIGA JUNIORÓW:

Nasi juniorzy byli bliscy szczęścia,ale nie udało się...przegraliśmy w Burgrabicach 2-1.Ciekawie natomiast było w Rusocinie,gdzie lider z Paczkowa miał sporo problemów i ostatecznie Sparta wywiozła tylko remis,bo patrząc na wyniki to można napisać,że jest to sensacja.

Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście