ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 25.08 - 26.08.18)

Pierwszy mecz w wykonaniu naszej drużyny musi odejść w daleką niepamięć.Teraz przychodzi czas na to,aby się skupić na najbliższych wydarzeniach,a te zapowiadają się bardzo ciekawie.W najbliższą niedzielę ponownie zagramy na własnym obiekcie małe derby z Maciowakrzem - i w tym meczu musimy pokazać się z dobrej strony i zdobyć ligowe punkty,które z pewnością mocno by nas podniosły.Czy zadanie jest do zrealizowania? Myślę,że tak,bo do składu powróci kilku podstawowych graczy,których w pierwszym spotkaniu zabrakło i to też musiało przełożyć się na całą grę Unii...

Ekipy z Maciowakrza w żaden sposób nie możemy lekceważyć,bo wygrana ze Stradunią z czegoś się wzięła i nieważne,że nasz najbliższy rywal miał w tym meczu dużo szczęścia -ważny jest fakt,że przed potyczką z nami ma na koncie zwycięstwo.

Po ostatnich perturbacjach związanymi z transferem (nieudanym zresztą) do jakiego miało dojść pomiędzy Unią,a Maciowakrzem mecz zapowiada się bardzo interesująco.

Trener Kasperski do dyspozycji powinien mieć praktycznie wszystkich zawodników i wystawić to co najsilniejsze i najlepsze.

MECZE NIEDZIELNE 26.08.18

Czy Unię stać na wygraną? myślę,że tak,bo po pierwszym meczu trudno jest cokolwiek zweryfikować,ale tak jak napisałem wyżej,jeśli do składu powróci kilku podstawowych zawodników to powinniśmy stanąć na wysokości zadania i odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu,ale do tego jest daleka droga.Ekipa z Maciowakrza ma koncie 3 pkt,dzięki wygranej u siebie 1-0 ze Stradunią.Unia punktów nie zdobyła i po pierwszej kolejce zamyka tabelę.My jednak w niedzielę liczymy na walkę i pierwszy komplet punktów

POCZĄTEK SPOTKANIA W NIEDZIELĘ O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZ 16:15 W SZATNI!!

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!