ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (19.10.19)

Tło naszej zapowiedzi mówi bardzo wiele - DERBY,czyli piłkarskie święto na boisku w Polskiej Cerekwi,którego już w najbliższą sobotę będziemy świadkami.Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi i stawki tego spotkania,bo od zawsze mecze Unii z Zefirem przynosiły dużo emocji i jednocześnie kontrowersyjnych sytuacji.W tej stawce od dawna górą są piłkarze z Kędzierzyna - Koźla i to nie podlega dyskusji,przed tym najbliższym starciem nasi rywale wystąpią w roli zdecydowanego faworyta,ale to wcale nie musi oznaczać,że otrzymamy surowe lanie i łatwo oddamy punkty,wręcz przeciwnie.

OLDBOJE: WIERZYMY W SIEBIE...

To,że naszym piłkarzom nie brakuje ambicji już wiem,chociażby na przykładzie meczu ze Skautem,który mimo tego,że przegraliśmy nie mogliśmy się wstydzić postawy Unii.

W sobotę czeka nas miejmy nadzieję znakomite widowisko,bo ten mecz od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zefir w tej chwili zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 8 pkt,Unia znajduje się na dole tabeli i zgromadziła 3 pkt.

Wiadomo,że goście będą drużyną,która wystąpi w roli zdecydowanego faworyta i oby to było dla nich zgubne.

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKIE DERBY DO POLSKIEJ CEREKWI

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ O GODZ 15:00 !

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 14:20!