OLDBOJE: PRAWDZIWE DERBY ZA NAMI

Kolejne derby z nami,które z pewnością wpiszą się w karty historii.Dla nas niestety przegrane,ale nie można mieć pretensji chyba do nikogo - pomijając fakt,że mieliśmy kilka okazji ku temu,żeby ten mecz wygrać.

Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte z jednej jak i drugiej strony nie brakowało agresywnej gry co też przełożyło się na kontuzje,ale takie oblicze mają derby.

Obie ekipy stworzyły sobie okazje ku temu,żeby objąć prowadzenie,ale na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron jedno było - ten zespół,który zdobędzie gola wygra ten mecz i pech chciał ,że daliśmy sobie tego gola strzelić i w efekcie przegrywamy w derbach 1-0 i nie do końca zasłużenie,ale takie są realia futbolu.

UNIA 0-1 ZEFIR