ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (14.09 - 15.09.19)

Wakacje już dawno dobiegły końca podobnie jak prawdziwa letnia pogoda na którą raczej liczyć nie możemy.Możemy za to liczyć na piłkarską jesień w wykonaniu naszych oldbojów,którzy w najbliższą sobotę rozpoczną nowy sezon.Już na starcie czeka nas pasjonujący mecz,bo do Polskiej Cerekwi przyjedzie Skaut Odra Opole,rywal którego przedstawiać nie trzeba nikomu.To bez wątpienia będzie weryfikacja naszej formy,ale patrząc z drugiej strony na początku rundy nie możemy zbyt wiele oczekiwać,bo jak to bywa w oldbojach najpierw trzeba się rozegrać,a to Unii wychodzi bardzo ciężko w ostatnich latach - wystarczy spojrzeć na wyniki z poprzednich sezonów.

Czasu na przygotowania było wiele,gorzej bywało jednak z czasem u samych zawodników,bo plany rozegrania meczów sparingowych legły w gruzach i nie zostały rozegrane.Kilku naszych piłkarzy spotykało się na orlikach,gdzie brało udział w turniej piłkarskich.

MECZE SOBOTNIE 14.09.19

OLDBOJE: DOBRZE WEJŚĆ W SEZON...

Na początek czeka nas zadanie z cyklu tych skrajnie trudnych,bo ekipa z Opola od lat prezentuje znakomity poziom i wyróżnia się na tle innych drużyn.My jednak wychodzimy z nadzieją na to,że sprawimy sobie i kibicom prezent już na inaugurację rozgrywek.Wierzyć to jedno,ale rzeczywistość może okazać się zupełnie inna,a tego nikt z nas na pewno nie chcę,żeby otrzymać łomot co może później przełożyć się na kolejne spotkania ligowe.Drużyna Skauta jest faworytem tej potyczki to nie podlega dyskusji,ale Unie stać na to,żeby w takich meczach wznieść się na wyżyny - Rozpocznijmy sezon od konkretów!

POCZĄTEK SPOTKANIA W SOBOTĘ O GODZ 16:00 NA BOISKU W POLSKIEJ CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 15:15!

ZAPRASZAMY NA INAUGURACJĘ SEZONU W POLSKIEJ CEREKWI!

WSZYSCY NA MECZ!