ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 14.04 - 15.04.18)

Czekamy już od rundy jesiennej na poprawę wizerunku naszej drużyny w rozgrywkach ligowych,ale te czasy przychodzą nam bardzo ciężko,bo albo nękają nas spore problemy kadrowe,albo też kiedy wychodzimy na boisko bezmyślnie tracimy gole i w efekcie przegrywamy spotkania.W najbliższą sobotę staniemy przed kolejną szansą na to,żeby zapomnieć złych momentach  i zwyciężyć,bo wygrana jest nam potrzebna jak tlen - Naszym rywalem,będzie Biała Nyska z którą w rundzie jesiennej po zaciętym pojedynku wygraliśmy 3-2 i nikt z naszych kibiców by się nie pogniewał,kiedy ten wyczyn zostałby powtórzony.

Ekipa Białej Nyskiej z pierwszym meczu tej rundy wygrała z Burgrabicami 2-1 i wygląda na to,że dla Unii nie będzie to łatwa przeprawa,ale warto powalczyć !

Na ten moment nasz najbliższy rywal zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli mając na koncie 21 pkt - co oczywiście przekłada się na to,że są oni zdecydowanym faworytem tej potyczki.

My jednak wierzymy,że Unia wreszcie pokaże charakter i uda się sprawić sensacje w sobotnie przedpołudnie.

UWAGA! ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA RYNKU W P.CEREKWI GODZ 8:40

PROSZĘ ZABRAĆ DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!