PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 07.04 - 08.04.18)

Początek rundy wiosennej w wykonaniu naszej drużyny wcale nas nie rozpieszcza,bo już w początkowej fazie straciliśmy ligowe punkty na rzecz drużyny z Dziewiętlic i gładko przegraliśmy - szacunek jednak należy się tym chłopakom,którzy na to spotkanie pojechali i mimo tego,że byli skazani na porażkę to walczyli.

Praktycznie w pierwszych meczach drugiej części sezonu nie było sensacji,a faworyci nie zawiedli i pewnie wygrali swoje spotkania.Bez wątpienia wszystkie znaki na niebie wskazują,że po mistrzostwo sięgnie ekipa z Paczkowa,ale zupełnie inaczej ma się sytuacja w dolnej części tabeli,którą na ten moment zamykają Lewice,a tuż przed nimi niechlubnie plasuję nasza Unia,która zgromadziła 7 pkt i traci do Burgrabic 2 oczka.Jakby nie patrzeć sytuacja może jeszcze się znacznie zmienić,a wszystko zależne jest od wyników.Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście