ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 12.05 - 13.05.18)

W życiu każdego człowieka przychodzą chwile wzlotów i upadków,podobnie jest z drużynami piłkarskimi,którymi raz się powodzi a raz nie.Kiedy jest wszystko w najlepszym porządku nikt się nie ma prawa przyczepić i narzekać,zupełnie inaczej sytuacja wygląda,kiedy wpada się w dołek,bo wtedy panuje nostalgia i rozczarowanie.Taki stan rzeczy ma miejsce u naszych juniorów dla których ten sezon najlepiej jakby się już zakończył,bo z tygodnia na tydzień wyglądamy gorzej o czym świadczą same wyniki - przegrywamy mecz za meczem,a na domiar złego mamy problemy z zebraniem podstawowej jedenastki.Mamy mocne obawy o najbliższy mecz z Paczkowem,który mamy rozegrać w niedzielę - słowo "mamy" brzmi dosłownie bo tak naprawdę nie wiem czy na to spotkanie w ogóle pojedziemy.

Problemu z zebraniem jedenastki nie mają raczej nasi oldboje,którzy w sobotę zagrają na wyjeździe w Prusinowicach...Nasz zespół w ostatni weekend pauzował ze względu na przełożony mecz z Nysą.

MECZE SOBOTNIE 12.05.18

OLDBOJE: SZANSE SĄ...JAK ZAWSZE.

Oldboje staną przed kolejną szansą na to,aby zgarnąć ligowe punkty,a zagramy w Prusinowicach z Agfą,która w tym sezonie zgromadziła 8 pkt i zajmuje 6 miejsce.W ostatniej kolejce nasi rywale przegrali w Komprachcicach 3-1.

Unia zamyka tabelę i zgromadziła tylko 1 pkt.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00 NA BOISKU W PRUSINOWICACH

WYJAZD DRUŻYNY NA MECZ Z RYNKU W P.CEREKWI O GODZ 15:00!

MECZE NIEDZIELNE 13.05.18

JUNIORZY: CZEGO OCZEKIWAĆ?

Czego możemy oczekiwać od naszej drużyny z najbliższym meczu,który zagramy w Paczkowie z tamtejszym liderem?

Sparta bez wątpienia walczy o mistrzostwo w grupie i jest na dobrej drodze ku temu.Wydaje się,że Unia ma znikome szanse na to,żeby w jakikolwiek sposób zagrozić liderowi,ale warto wziąć spotkanie z rundy jesiennej,bo wtedy Unia podniosła wysoko poprzeczkę i mimo porażki zagraliśmy świetny mecz.

Na ten moment sytuacja wygląda zupełnie inaczej,bo w ostatnich pięciu meczach:

Sparta nie odniosła żadnej porażki - 4 wygrane i 1 remis

Unia niestety na pięć spotkań zanotowała taką samą ilość porażek,a najwyższa zanotowana została w ostatnim mecz z Łambinowicami 9-2.

Jak,będzie w niedzielnym starciu? czy Unia w ogóle pojedzie do Paczkowa? na to pytanie odpowiedź poznamy wkrótce.

POCZĄTEK MECZU W NIEDZIELĘ O GODZ 11:00 NA STADIONIE W PACZKOWIE

WYJAZD DRUŻYNY NA MECZ Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 9:00

(PROSZĘ ZABRAĆ DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI)

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!