PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 05.05 - 06.05.18)

Zakończony już piłkarski weekend raczej nie należał do spektakularnych,bo juniorzy,którzy można napisać rozegrali swój mecz nie zachwycili i kolejny raz musieli uznać wyższość rywali,ale dla wielu to żadna nowość,bo przywykliśmy to takich wyników,co jakby nie patrzeć daje powody do myślenia i negatywnego nastawienia.Nasza drużyna mówiąc krótko ZAWODZI! i to nie podlega żadnej dyskusji.Przyczyn takiego stanu jest wiele od treningów po samą mentalność piłkarzy,ale sezon wielkimi krokami zbliża się do końca i przyjdzie czas na wszelkie refleksje.

Oldboje w ostatni weekend odpoczywali ze względu na to,że goście z Nysy poprosili o przełożenie meczu na inny termin.

II LIGA JUNIORÓW:

Nie udało nam się zebrać wszystkich wyników ostatniej kolejki,stąd powstała mała luka.Bardzo ciekawie było w Rusocinie,gdzie Kietrz wywalczył remis 6-6.Nie wiemy jak grał lider z Paczkowa z którym Unia zagra w najbliższą niedzielę.

Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
LZS Dziewiętlice
LZS Rolnik Lewice
LKS Biała Nyska
Sparta Paczków
LKS Rusocin
GLKS Włókniarz Kietrz
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
KKS Sudety Burgrabice

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Rozegrano praktycznie wszystkie mecze co zdarza się niewątpliwie rzadko...tylko mecz Unii z Nysą został przełożony na inny termin.Emocji nie brakowało,bo w hicie kolejki Skaut ostatecznie pokonał Prószków 2-1.

Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście