ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 09.06.18)

Na polu walki pozostali już tylko oldboje,którzy do rozegrania mają jeszcze dwa mecze - ten w najbliższą sobotę na własnym boisku ze Skautem Odrą Opole,a także zaległe spotkanie z Nysą.

Przed nami potyczka,który nigdy nie należała dla Unii do łatwych,ale to wcale nie oznacza,że nie będzie emocji,a to dlatego,że na mecz ze Skautem zespół się mocno mobilizuje i mimo ciężkiej sytuacji w tabeli zawsze staramy się walczyć i sprawić niespodziankę - zadanie do wykonania mamy trudne,ale zaryzykuje i napiszę,że stać nas chociażby na remis.

Skaut jest drużyną której nikomu nie trzeba przybliżać - przed tym meczem ekipa z Opola jest zdecydowanym faworytem.

MECZE SOBOTNIE 09.06.18

Spotkanie Unii ze Skautem odbędzie się godzinę wcześniej po ustaleniach obu ekip.

Skaut w tej chwili jest liderem tabeli i ma na koncie 28 pkt (tyle samo co Lewin Brzeski)

Unia przed tym spotkaniem jest na 7 miejscu z dorobkiem 5 pkt.

Czego możemy się w tym meczu spodziewać? myślę,że wszystkiego,ale najważniejsze jest,aby nie zabrakło nam prawdziwych piłkarskich emocji mimo tego,że oldboje to tylko typowa rozrywka i przerwa od codziennych obowiązków.

Zapraszamy gorąco na mecz do Polskiej Cerekwi już w sobotę!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ 16:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 15:25 W SZATNI.

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!