JUNIORZY: PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018

Zakończyły się zmagania w piłkarskiej lidze juniorów i teraz przychodzi czas,aby to wszystko podsumować w jedną całość - a niestety całokształt w wykonaniu naszej drużny nie wygląda optymistycznie.Ligę zakończyliśmy na odległym,bo 9 miejscu,ale to wszystko nie przez to,że rywale byli lepsi,ale podejście zawodników mówi samo za siebie i kiedy brakuje podstawowej jedenastki na meczach to trudno o pozytywne wyniki,nie wspominając o treningach na które przychodziło 5-6 piłkarzy.

Sezon rozpoczął się 30 sierpnia,Unia na własnym boisku podejmował Dziewiętlice i mimo przegranej wydawało się,że z taką grą jesteśmy w stanie walczyć o wysokie miejsce - realia w późniejszym czasie były zupelnie inne.Bo tak jak w II kolejce udało nam się wygrać,tak później było znacznie gorzej jak nie katastrofalnie.

LZS Dziewiętlice
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
Metalowiec Łambinowice
KKS Sudety Burgrabice
Sparta Paczków
LZS Rolnik Lewice
GLKS Włókniarz Kietrz
LKS Rusocin
LKS Biała Nyska

Bolączką drużyny,były braki kadrowe,które mocno dawały się we znaki..

RUNDA WIOSENNA...

LZS Dziewiętlice
LKS Biała Nyska
KKS Sudety Burgrabice
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
3:0*

Runda wiosenna,była jedną z najgorszych w wykonaniu juniorów,którzy przegrywali mecz za meczem a na domiar złego oddali mecze walkowerami co bardzo negatywnie wpłynęło na nastroje w zespole.