ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 05.05 - 06.05.18)

Wkraczamy w decydującą fazę obecnego sezonu i dla nas najlepiej by było gdyby już się zakończył,bo obecnie sytuacja nie wygląda kolorowo i optymistycznie...Jednym powodem do zadowolenia może być fakt,że juniorzy wreszcie zagrają u siebie i na dodatek w sobotę - rywalem,będzie ekipa z Łambinowic,która spisuje się podobnie jak nasza Unia.

Spore poruszenie zrobiło się na naszym profilu Facebook po tym jak opublikowaliśmy informację odnośnie walkoweru (Unia nie pojechała na mecz wyjazdowy) wówczas spadła mocna fala krytyki na juniorów i nawet pozwolę sobie w ramach zapowiedzi zacytować kilka wypowiedzi:

Napisał Radek - kiedyś zawodnik za czasów Orła Polska Cerekiew - Pisałem tydzień temu i napisze jeszcze raz  WSTYD !!!Śledzę każda sekcje sportowa waszego ( mojego) klubu , od trampkarzy po oldbojów i serce mi pęka jak widzę wyniki tych młodych chłopaków .Po prostu niektórzy nie są godni reprezentować sportowo naszej miejscowości . Ukłony dla tych którzy jeszcze chcą

Bartek - Wiosna walkowery w juniorach, a na jesień w seniorach.

Publikuje to tylko dlatego,bo może przemówi to niektórym graczom do rozumu i wreszcie otworzą oczy i chociaż na koniec sezonu zaangażują się w meczach ligowych.

Oldboje swojego meczu nie rozegrają,gdyż Nysa poprosiła o zmianę terminu rozegrania tego spotkania.

MECZE SOBOTNIE 05.05.18

OSTATNIA SZANSA NA PRZEBŁYSK..

Dla juniorów sobotni mecz,będzie ostatnią szansą na to,żeby poprawić swój wizerunek w tym sezonie..

W sobotę na własnym boisku zagramy z Łambinowicami i to spotkanie musimy po prostu wygrać,Bez wątpienia jest szansa także na to,że zbierzemy podstawowy skład,bo gramy i siebie!!

Metalowiec zajmuje 8 miejsce i ma na koncie 12 pkt,Unia plasuje sie na 9 miejscu i zebrała 7 pkt.

PANOWIE PORA SIĘ OBUDZIĆ I ZAGRAĆ KONCERT NA WŁASNYM OBIEKCIE!

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ O GODZ 11:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 10:10!

PROSZĘ O PEŁNĄ MOBILIZACJĘ!!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!