PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (28.04 - 29.04.18)

Krótko i na temat,bo tyle można napisać o zakończonym już weekendzie w wykonaniu naszych drużyn.Oldboje pojechali do Lewina Brzeskiego,gdzie otrzymali srogie lanie 7-1,a juniorzy nawet  nie potrafili zebrać podstawowego składu i w efekcie oddaliśmy mecz walkowerem - jakie można mieć uczucie po takim weekendzie? chyba nie muszę na to pytanie odpowiadać,bo odpowiedź sama ciśnie się na usta bez zastanowienia.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

W hicie kolejki Polonia Prószków przegrała z Zefirem 2-1,a Skaut na własnym obiekcie rozbił Prusinowice 6-1.Spotkanie Nysy z Komprachcicami zostało przełożone na inny termin.

Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście