Skaut bezlitosny

Lepsi i aktywniejsi tak w skrócie można opisać mecz ze Skautem Opole,który wczoraj zakończył rundę jesienną.Ekipa z Opola pokazała się z bardzo dobrej strony pewnie wygrywając z naszą Unią.

Od samego początku przewagę na boisku mieli piłkarze Skauta i to oni dyktowali warunki na boisku w tym wydawało się jednostronnym meczu.

Nasza drużyna zagrała zupełnie inne spotkanie niż poprzednie w ligowych rozgrywkach..Gra w ogóle się nie układała i niestety ograniczaliśmy się tylko do gry z kontry,która po części nie przynosiła korzystnych rezultatów.Ciężko,było nam przedostać pod bramkę rywali,a w całym meczu oddaliśmy 3-4 strzały w światło bramki.

Przyjezdni przejęli zdecydowanie inicjatywę i odpowiednio trafili do naszej siatki,aż 6 razy co dało ostatecznie wynik 0-6.

Nie zagraliśmy tego dnia na wysokim poziomie,ale trzeba zgodnie przyznać,że goście byli lepsi i prezentowali bardzo wysoką formę i zasłużenie wygrali ten mecz.

Panowie szkoda,że w tak łatwy sposób przegraliśmy to spotkanie bez większego zaangażowania i w tym meczu wyglądało to tak jakby zeszło z nas powietrze,ale cóż taki jest futbol.

Wszystkim piłkarzom w imieniu Ryśka Szewiora dziękuje za przybycie i rozegranie meczu przeciwko Skautowi.

Za tydzień jeśli pozwoli na to pogoda odbędzie się zakończenie rundy jesiennej,a na boisku zostanie rozegrany mecz pokazowy.Więcej szczegółów podamy niebawem.

Miłego tygodnia życzę wszystkim piłkarzom,a ekipie z Opola dziękujemy za rozegrany mecz w warunkach fair play!