Przed trudnym sprawdzianem

W sobotę czeka nas jedno z najtrudniejszych spotkań w rundzie jesiennej.Jak już wiemy z zapowiedzi na własnym boisku,będziemy podejmować Skauta Odrę Opole.

Zadanie,które mamy do wykonania jest bardzo trudne,bo zwycięstwo naszego zespołu w tym meczu byłoby niewątpliwie dla wielu sensacją,ale jak mówi stare piłkarskie przysłowie "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe".

Skaut do Polskiej Cerekwi przyjedzie z nastawieniem na zwycięstwo,ale to nie oznacza,że tak właśnie musi ten mecz się zakończyć.

Prezes naszej Unii Ryszard Szewior powiedział,że chciałby wygrać,ale w tej grze chodzi przede wszystkim oto,aby pograć w piłkę w ramach rekreacji i dodatkowo ważnym elementem jest zdrowie każdego z piłkarzy.

Wszystko okaże się już w sobotę..początek meczu o godz 14:00 na boisku w Polskiej Cerekwi.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NASZEJ MIEJSCOWOŚCI NA TEN OSTATNI MECZ W RUNDZIE JESIENNEJ!