PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 28.10 - 29.10.17)

Jeden z najgorszych weekendów dobiegł końca i raczej nie ma do czego wracać,bo nie dość,że juniorzy przegrali po koszmarnym spotkaniu z Kietrzem,aż 19-0 to cały mecz grali w ósemkę i można sobie zadać pytanie jak długo to potrwa?Widzimy,że z tygodnia na tydzień z ligi wycofują się kolejne zespoły i obecnie nasza sytuacja także nie wygląda za dobrze - a może był to tylko wypadek przy pracy?

Oldboje w sobotę mieli rozegrać zaległy mecz z Prószkowem,ale spotkanie nie odbyło się i prawdopodobnie zostanie rozegrane w innym terminie.

II LIGA JUNIORÓW:

Unia tak wysoko jeszcze nie przegrała,ale to tylko na własne życzenie i pretensje zawodnicy mogą mieć tylko do siebie...Lider z Paczkowa nadal na fali i zgarnął kolejny komplet punktów tym razem już nie tak wysoko,bo 3-0 z Łambinowicami.

Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
Pauza
LKS Rusocin
Pauza
GLKS Kietrz
Metalowiec Łambinowice
Sparta Paczków
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
LZS Rolnik Lewice

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Tak jak pisałem wyżej...zaległy mecz z Prószkowem,który miał zostać rozegrany w sobotę został przełożony na inny termin.

OKiS Polonia Prószków
przełożony