ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (04.11 - 05.11.17)

Jeżeli najbliższy weekend,będzie podobny do tego,który już za nami to sytuacja naszej drużyny bardzo mocno się skomplikuje i można będzie wówczas zadać kilka pytań,między innymi co dalej? W minioną sobotę juniorzy grali zaledwie w ósemkę,kończąc mecz w siedmiu co przełożyło się na katastrofę w postaci porażki 19-0.W najbliższą sobotę nie dość,że pojedziemy do odległego Rusocina to nadal możemy się obawiać o to czy w ogóle Unia się zbierze.Oldboje będą nadrabiać zaległości i w sobotę pojadą na wyjazdowe spotkanie do Nysy.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Co prawda runda jesienna dobiegła końca,ale dwa pierwsze mecze Unii zostały przełożone i stąd jako nieliczni kończymy rozgrywki nieco później.W sobotę zagramy na wyjeździe w Nysie.Mecz dwóch zespołów,które prezentują podobny poziom z tym,że Stal ma 3 pkt na koncie,Unia tych punktów nie posiada i jest to ostatni dzwonek na to,żeby wreszcie zdobyć jakiekolwiek zwycięstwo,bo tylko to w tej chwili wchodzi w grę.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:30 NA BOISKU W NYSIE

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:30

JUNIORZY: CO DALEJ Z TEGO BĘDZIE?

Nie wiedzie się najlepiej naszej drużynie,a w sobotę  czeka nas kolejne zadanie,które po prostu musimy w pełni zrealizować,a to dlatego,że Rusocin jest jedno miejsce wyżej od Unii mając jednak na koncie taką samą ilość punktów.Nasza drużyna jest w stanie powalczyć pod warunkiem,że pojedzie do Rusocina w optymalnym składzie.

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ  O GODZ 10:00 NA BOISKU W RUSOCINIE

UWAGA! WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 8;00!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!