PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 02.06 - 03.06.18)

To był ostatni piłkarski weekend z Unią w wykonaniu juniorów - w wykonaniu to zbyt dosłownie napisane,bo nasza drużyna pierwszy raz od dawien dawna zebrała praktycznie pełny skład,a i tak mecz z Rusocinem się nie odbył,bo dla odmiany to goście nie przyjechali do Polskiej Cerekwi i w efekcie otrzymaliśmy walkower i pierwsze,a zarazem ostatnie 3 punkty ligowe.

Oldboje w sobotę na własnym boisku mierzyli się z Komprachcicami i po bardzo ciekawym pojedynku ostatecznie zremisowali 3-3,ale trzeba zgodnie przyznać,że nasz zespół zagrał dobre zawody i byliśmy naprawdę bliscy osiągnięcia zamierzonego celu - czyli zwycięstwa,szkoda,że tak się nie stało,bo to z pewnością poprawiło by nasze nastroje,ale i tak możemy być zadowoleni.

II LIGA JUNIORÓW:

Ostatnia kolejka w której na 5 spotkań,trzy z nich zostaną zweryfikowane jako walkower,ale to już raczej nikogo nie dziwi.W tej trójce znalazła się także Unia,ale w roli zwycięzców,bo Rusocin na ostatnią ligową potyczkę nie przyjechał.Lider z Paczkowa mógł już dawno świętować mistrzostwo ligi,a Rolnik Lewice poddał się i nie pojechał na mecz do Łambinowic tym samym ekipa z Lewic zdobyła jedyne punkty w sezonie tylko dzięki wygranej z Unią.

Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Dziewiętlice
LKS Biała Nyska
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Sparta Paczków
Metalowiec Łambinowice
3:0*
LZS Rolnik Lewice
3:0*
LKS Rusocin
Lzs Ligota Bialska - Radostynia
GLKS Włókniarz Kietrz

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Unia wypadła w ostatniej kolejce dobrze,bo jak wiemy w tygodniu rozegraliśmy 2 mecze - w środę przed Bożym Ciałem zaległe spotkanie z 1 kolejki z Prószkowem,a w sobotę na własnym obiekcie zremisowaliśmy z Komprachcicami 3-3.W innych meczach Zefir pewnie pokonał Agfę,a spotkanie Skauta z Lewinem zostało przełożone.

MECZ ZALEGŁY Z 1 KOLEJKI:

OKiS Polonia Prószków

Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaut Odra Opole
- : -
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Zefir Chemik K-Koźle
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
Berland Komprachcice

Sezon zakończyli juniorzy,których już na ligowych boiskach nie zobaczymy - zobaczymy ich natomiast od jesieni w sekcji seniorów,która ponownie zawita do Polskiej Cerekwi.

Oldboje do rozegrania mają jeszcze dwa mecze - w sobotę u siebie ze Skautem,a także zaległy mecz z Nysą - termin tego meczu ma zostać ustalony.