Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

12.05.2018

Nasi oldboje,byli dzisiaj bardzo blisko osiągnięcia upragnionych ligowych punktów,ale błąd,który popełnił nasz bramkarz w ostatnich minutach meczu kosztował nas utratę remisu i ostatecznie zaznaliśmy kolejnej porażki.

Mecz bardzo wyrównany i gra wszystkim przybyłym kibicommogła się podobać,Unia co prawda do przerwy przegrywała 2-0,ale po zmianie stron potrafiliśmy wyrównać wynik do stanu 3-3 po dwóch golach Łukasza Szeligi i jednym trafieniu Grzegorza Szumierza.

Niestety w końcowej fazie tego meczu niefortunny błąd popełnił nasz bramkarz Wacław Czapla i gospodarze wyszli na prowadzenie - jak się później okazało była to bramka na wagę zwycięstwa.

Unii zabrakło kolejny raz szczęścia,bo gra naprawdę wyglądała dobrze o czym świadczą trzy zdobyte gole po których jakby nie patrzeć piłka sama do bramki nie wpadła.

Wszystkim zawodnikom w imieniu prezesa Ryszarda Szewiora dziękuje za zaangażowanie i walkę w Prusinowicach..Nie udało się,ale gramy dalej!