Stal Nysa Gospodarze

REDAKCJA

Utworzono:

06.11.2017

Doczekaliśmy się punktów zdobytych przez naszych oldbojów.W ostatnim meczu rundy jesiennej,który został rozegrany jako zaległy z Nysą nasz zespół wywalczył remis 1-1 i tym samym zdobyliśmy pierwsze ligowe punkty w sezonie.

Spotkanie mogło się podobać i co ciekawe Unia ten mecz była w stanie wygrać,ale tradycyjnie już zabrakło zimnej krwi pod bramką rywali,którzy także mieli swoje sytuację,ale zazwyczaj udało się nam wychodzić bez kłopotów.

Niewątpliwie był to mecz dwóch drużyn,które prezentują podobny futbol w rundzie jesiennej i remis jest raczej wynikiem sprawiedliwym,chociaż tak jak pisałem powyżej..mogliśmy wywieźć z Nysy komplet punktów - a tak pozostaje nam tylko czekać na to co przyniesie druga część sezonu.

Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej - przed oldbojami czas na przemyślenia i przede wszystkim czas na poprawę swoich wyników wiosną 2018.

STAL 1-1 UNIA.