Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

16.09.2017

W meczu 4 kolejki nasi juniorzy na własnym boisku podejmowali Sudety Burgrabice i wypadli dobrze,bo już w pierwszej minucie po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Piotra Czapli prowadziliśmy 1-0.

Gdyby nie szkolne i proste błędy to dzisiejszy mecz z pewnością byśmy wygrali,a tak musimy zadowolić się z remisu,który tak naprawdę wyszarpaliśmy w ostatnich minutach.

Goście z Burgrabic przy stanie 1-0 doprowadzili do remisu,ale Unia pokazała klasę i jeszcze w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie po golu Denisa Bryłki.

Najciekawsza jednak okazała się końcówka meczu,kiedy Sudety prowadziły już 2-3,ale kolejny już raz w tym sezonie nasi chłopacy pokazali charakter i walczyli do końca co jak się okazało popłaciło - w jednej z ostatniej akcji spotkania bohaterem Unii został Piotrek Czapla,który zdobył gola na wagę remisu.

Czy remis może cieszyć? z pewnością pozostaje niedosyt,ale gra napewno wyglądała lepiej niż chociażby przed tygodniem w meczu z Łambinowicami.

UNIA 3-3 SUDETY