Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

21.05.2016

Mecz z Grobnikami nie należał do łatwych i po ciężkiej walce ostatecznie wygraliśmy,ale trzeba przyznać zgodnie,że rywal był bardzo wymagający i przez dłuższy okre lepszy na boisku,jednak nie goście nie potrafili tego udokumentować zdobyciem gola.

W pierwszej połowie oddaliśmy zaledwie dwa strzały na bramkę gości z czego jeden celny po strzale z rzutu wolnego w wykonaniu Dominika Troszki - piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

W drugiej połowie Unia zagrała znacznie lepiej i już na początku podwyższyliśmy wynik na 2-0...przyjezdni byli w stanie pomimo przewagi odpowiedzieć golem kontaktowym po rzucie karnym.

Ale na nic to się zdało,bo odpowiedzieliśmy bardzo szybko,a autorem świetnej bramki był Łukasz Sawczuk.

KOLEJNY MECZ I KOLEJNE ZWYCIĘSTWO CZY MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ? OWSZEM MOŻE,BO ZA TYDZIEŃ JEDZEIMY NA MECZ DO LIDERA Z KIETRZA I TEN MECZ ZWERYFIKUJE NASZE UMIĘJĘTNOŚCI!

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM DZIĘKUJE ZA DZISIEJSZE ZAANGAŻOWANIE I ZWYCIĘSTWO! BRAWO!

UNIA 3-1 GROBNIKI