Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

24.05.2015

W rundzie jesiennej juniorzy Unii na boisku wygrali z Biedrzychowicami,ale po tym jak rywale sprawdzili nasze tożsamości okazało się,że kilku piłkarzy nie posiada przy sobie dokumentów i tym samym mecz zweryfikowano jako walkower.

Dzisiaj obyło się bez walkowera,bo ku zaskoczeniu wielu nasz zespół zebrał się w 13 osobowym składzie i wydawało się,że możemy powalczyć o punkty..owszem taka nadzieja,była bo bardzo szybko objęliśmy prowadzenie,ale nie na długo..goście odpowiedzieli po kilkunastu minutach.

Przed przerwą rywale dołożyli dwa trafienia i było 1-3!

W drugiej połowie Unia starała się nawiązać kontakt z Rolnikiem,ale to przyjezdni zdobyli gola na 2-4...nasza drużyna zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 2-4!

Przegrywamy mecz,który praktycznie mogliśmy wygrać,ale cóż losów już nie odwrócimy.Jedyny fakt,który cieszy to taki,że juniorzy dzisiaj się zebrali i powalczyli na boisku chociaż nie do końca wszystko poszło po naszej myśli.

UNIA 2-4 ROLNIK