Zaproszenie na mecz do Opola

W najbliższą sobotę rozegrany zostanie kolejny mecz,tym razem rywal,będzie bardziej wymagający od poprzednich,bo na stadionie w Opolu zagramy z tamtejszym Skautem.

Drużyna z Opola w tym sezonie spisuje się wyśmienicie i na pewno w spotkaniu przeciwko naszej Unii,lider z Opola postara się o kolejne zwycięstwo...

To,że Skaut w tabeli zajmuje pierwszą lokatę wcale nie oznacza,że jedziemy skazani na klęskę i porażkę!

Jedziemy do Opola po to,by powalczyć i urwać punkty obecnemu liderowi wiem,że to nie będzie łatwym zadaniem,ale popatrzmy ile już razy pokazywaliśmy,że potrafimy zagrać do końca i co ważniejsze wygrać mecz w którym praktycznie nie mieliśmy szans?

Panowie w sobotę jeśli wygramy udowodnimy to,że POTRAFIMY GRAĆ DOBRY FUTBOL I WYGRYWAĆ NAWET Z POTENCJALNIE LEPSZYM ZESPOŁEM!

Wyjazd na mecz w sobotę o 15:30 z rynku w Polskiej Cerekwi.

DO ZOBACZENIA:)