ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (30.09 - 01.10.17)

Runda jesienna rozkręca się na dobre i z każdym tygodniem sytuacja w tabeli zaczyna robić się bardziej klarowna,a szczególnie kiedy popatrzy się na tabelę II ligi juniorów.Na zdecydowanego lidera wyrasta Sparta Paczków z którą Unia zmierzy się w najbliższą sobotę na własnym boisku.Oldboje po ostatniej dotkliwej porażce z Lewinem Brzeskim,będą mieli okazję,aby poprawić swoje nastroje,a jest to możliwe,bo w sobotę wypadliśmy dobrze w Glogówku podczas turnieju piłkarskiego.Bez wątpienia najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco.

MECZE SOBOTNIE 30.09.17

JUNIORZY: CZY LIDER JEST TAKI GROŹNY?

Juniorów w sobotnie przedpołudnie czeka bardzo trudne zadanie,bo na boisku w Polskiej Cerekwi zmierzymy się  z liderem czyli Spartą Paczków - wystarczy,że popatrzy się na tabelę i wszystko jest jasne.Sparta wydaje się być bardzo silną drużyną,bo wygrywa wszystko co możliwe i zazwyczaj bardzo wysoko...Chcielibyśmy,aby ta dobra passa naszych rywali została zakończona w sobotę podczas meczu z Unią.

Chłopaki trzeba wyjść na to spotkanie mocno zmotywowanym i powalczyć!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ 11:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA W SZATNI GODZ 10:10!

****************************************************************************************

OLDBOJE: PRZEDE WSZYSTKIM ZAPOMNIEĆ O TYM CO BYŁO...

Oldboje muszą wymazać ze swojej pamięci fatalny początek rundy jesiennej jak i sezonu,kiedy przegrali 10-0.Ale może kubeł zimnej wody był nam potrzebny?może będzie to ten moment,kiedy się przebudzimy i wreszcie zaczniemy wygrywać,zaczniemy zdobywać ligowe punkty,albo też i przegrywać jednak po takich meczach,gdy nie będziemy musieli się wstydzić swojej postawy?

W sobotę zagramy u siebie z Prusinowicami i zawsze to podkreślam - Panowie wszystko w waszych nogach i waszych głowach.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 16:20 W SZATNI.

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!