ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (29.09.18 - 30.09.18)

Ligowe rozgrywki rozkręciły się na dobre i czas pomiędzy meczami ucieka tak szybko jak mój urlop w Turcji,który co prawda się zakończył,a co za tym idzie wracają bieżące na naszej stronie.I tak właśnie przed nami pierwszy weekend podczas którego zagrają obie ekipy tj seniorzy i oldboje.Właśnie Ci starsi włączają się do gry i można zapytać,dlaczego tak późno,ale powody można mnożyć.Głównie ze względu na to,że do końca nie było wiadomo ile zespołów weźmie udział w rozgrywkach - ostatecznie jest ich siedem.

MECZE SOBOTNIE 29.09.

OLDBOJE: PÓŹNE ROZPOCZĘCIE

Wojewódzka liga oldbojów startuje znacznie poźniej niż zazwyczaj,ale tak jak pisałem wyżej to tylko ze względu na małą ilość drużyn.W sobotę na inaugurację na własnym boisku zmierzymy się z Prusinowicami.W ostatnim meczu,który odbył się 12 maja - przegraliśmy w Prusinowicach 4-3 po bardzo dobrym spotkaniu w naszym wykonaniu.

Teraz czas rozpocząć coś nowego,nowe wyzwania, i miejmy nadzieję,że finisz będzie bardziej pozytywny niż w ostatnim sezonie.

POCZĄTEK PIERWSZEGO MECZU O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 16:20

MECZE NIEDZIELNE: 30.09.18

SENIORZY: NAJGORSI Z NAJGORSZYCH

Nie jest dobrze to napisać,ale jak inaczej - Unia jest najgorszym zespołem w lidze i jako jedyny zespół nie ma punktów,podobnie jest jeśli chodzi o ilość zdobytych i straconych bramek - tragedia!

W niedzielę pojedziemy do Cisowej,gdzie jakby nie patrzeć będzie okazja ku temu,żeby zdobyć punkty - pod jednym warunkiem...trzeba wreszcie zagrać konkretny futbol bez kompromitacji i więcej w tej kwestii nie będę się rozpisywał.

Cisowa ma na koncie 6 pkt i zajmuje 11 miejsce w tabeli.

PEŁNA MOBILIZACJA!

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:35!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:00 NA BOISKU W CISOWEJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!