ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (26.03.16)

Świąteczny weekend,który przed nami upłynie wielu osobom także pod znakiem emocji sportowych,bo na boisku w Polskiej Cerekwi czeka nas arcy ciekawe wydarzenie piłkarskie.W sobotę 26 marca o godz 13:00 seniorzy Unii zagrają w powiatowym finale pucharu Polski z KS Sławięcice.

Stawki tego meczu chyba nikomu nie muszę opisywać,kto wygra idzie wyżej i ma szansę ku temu,aby awansować później do rozgrywek wojewódzkich itp...Ale to daleka droga,bo najpierw musimy zwyciężyć ze Sławięcicami,a kiedy tak spoglądam na wyniki tego zespołu to mogę stwierdzić króko -> czeka nas prawdziwa wojna w której musimy pokazać,że stać nas na granie na wysokim poziomie nawet z rywalem o wiele wyżej notowany.To,że przeciwnik jest w kl A nie musi oznaczać,że rozprawi się z Uniią w migu.

Nasz zespół już pokazał,że potrafi grać z rywalami teoretycznie lepszymi.

Od momentu istnienia,Unia Polska Cerekiew będzie się pierwszy raz mierzyć ze Sławięcicami!

Poniżej droga do finału zespołu Ks Sławięcice

Lzs Kobylice 0-6 Ks Sławięcice

Lzs Łężce 0-7 KS Sławięcice

Zwycięzca tego meczu zmierzy się w finale Regionalnym,a rywalem będzie albo Orzeł Dzierżysław,albo Lzs Fc Pilszcz.

DRODZY KIBICE,APELUJEMY DO WAS O WSPARCIE W TYM MECZU..WIEMY JAKA JEST STAWKA I O CO GRAMY!!

PRZYJDŹMY WSZYSCY O DOPINGUJMY NASZĄ UNIĄ,KTÓRA WALCZY O AWANS!!!

HEJ UNIA!!!!

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ 26 MARCA O GODZ 13:00 NA BOISKU W P.CEREKWI!!