ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (20.03.16)

Maszyna się rozpędzą do prędkości demonów,czy zwolni?a może jeszcze bardziej rozwinie swoją niesamowitą prędkość?To Unia,a dokładnie nasi seniorzy,którzy od totalnego bombardowania rozpoczęli rundę wiosenną,ale trzeba zgodnie przyznać,że w ostatnią niedzielę rywal też nie był za bardzo wymagający i owszem zwycięstwa co prawda można było się spodziewać może nie tak okazałego,ale to tylko potwierdza,że jesteśmy zdeterminowani i jeśli jest okazja to będziemy ją bezlitośnie wykorzystywać.

W najbliższą niedzielę staniemy przed trudniejszym zadaniem,bo na wyjeździe zagramy z Zawiszą Stara Kuźnia.Pamiętamy doskonale mecz z jesieni,gdzie pewnie wygraliśmy 5-0,a jeszcze wcześniej bo 4 czerwca rownież u siebie bo niesamowitym spotkaniu zwyciężyliśmy 3-2,wtedy też pamiętamy fantastycznego gola z rzutu wolnego w wykonaniu Mateusza Kłoska,czy też ładną bramkę Patryka Moja.

Tak to co było...to już przeszłość i o tych chwilach zapomnijmy..pomimo,że to momenty bardzo miłe...przed nami kolejna bitwa o punkty na których stratę nie możemy sobie pozwolić - wręcz przecwinie MUSIMY za wszelką cenę wywieźć ze Starej Kuźni komplet ligowych punktów,które umocnią nas w tabeli i nieco przbyliżą do Odrzanki Dziergowice.

Zawisza w pierwszym meczu rundy wiosennej wygrał w meczu wyjazdowym z Ruchem Steblów 1-3.

Kto jest faworytem?kogo w tym meczu w roli lepszego stawiają redaktorzy lokalnych gazet?kibice? ludzie sportu? wydaje mi się,że bez wątpienia jest to Unia,ale zawsze podkreślam mecz nie został jeszcze rozegrany i jak mówi stare prawdziwe przysłowie DOPÓKI PIŁKA W GRZE,WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.Dlatego apeluje o zachowanie trzeźwego umysyłu,aby później nie było rozczarowania.

Wiemy,że na ten moment trener będzie miał już do dyspozycji wszystkich swoich graczy,również tych nieobecnych na ostatnim meczu z Długomiłowicami.

UWAGA UWAGA UWAGA!!!!

ORANIZUJEMY WYJAZD AUTOKAREM NA TEN MECZ,ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW - WYJAZD Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:20!

PRZEJAZD JEST BEZPŁATNY DLA WSZYSTKICH!

ZABIERAMY WSZYSTKIE GADŻETY KLUBOWE

PEŁNY DOPING!!!!!

POCZĄTEK MECZU W STAREJ KUŹNI  W NIEDZIELĘ 20 MARCA GODZ 15:00

WYJAZD ZAWODNIKÓW I KIBICÓW Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:20!

PROSZĘ WSZYSTKICH O PUNKTUALNOŚĆ!!!! NIE BĘDZIEMY CZEKAĆ,GDYŻ CZAS JEST BARDZO WAŻNY!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM...GDZIE NASZAAA UNIA GRA!!!!!

!!!!!!!!