ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (19.04 - 22.04.18)

Z wielką niecierpliwością czekamy na przełamanie naszych juniorów,którym w całym tym sezonie się nie powodzi.Wiemy,że już od przyszłego sezonu na ich miejscu pojawi się ponownie sekcja seniorów,ale warto by było,aby nasza obecnie najmłodsza sekcja pokazała klasę i w pozytywnych nastrojach zakończyła obecną rundę,ale żeby tak się stało to najpierw trzeba zacząć wygrywać,a przede wszystkim zebrać pełną siłę,bo jeśli chodzi o skład to borykamy się z dużymi brakami kadrowymi,a tak być nie powinno.Na temat "podejścia" zawodników zagrzmiało w komentarzach na naszym profilu facebook,gdzie niegdyś zawodnicy grający w Polskiej Cerekwi nie popierają takiego stanu rzeczy - nic w tym dziwnego.

Wreszcie na piłkarskie boiska powracają także oldboje,którzy już w czwartek 19 kwietnia na własnym boisku rozegrają mecz z Polonią Prószków.Unia nie miała za bardzo możliwości przygotowania się do drugiej części sezonu,bo większość graczy goni za pracą i codziennymi obowiązkami,stąd trudno o jakiekolwiek spotkania czy treningi.Nam bardziej chodzi o zabawę i o wspólny czas na boisku oraz po meczu - dodał prezes Ryszard Szewior.

MECZE CZWARTKOWE 19 KWIETNIA:

OLDBOJE: CZEGO OCZEKIWAĆ?

Oldboje swój mecz rozegrają w czwartek,a to na prośbę gości z Prószkowa - i tak naprawdę będzie to pierwszy mecz w tym roku w Wojewódzkiej Lidze Oldbojów.Czego możemy oczekiwać?Ekipa z Prószkowa zajmuje 4 miejsce w tabeli i ma na koncie 10 pkt,Unia już tak dobrze nie wygląda,bo zamykamy tabelę i na koncie mamy zaledwie 1 pkt.

POCZĄTEK MECZU W CZWARTEK O GODZ 18:00 NA BOISKU W P.CEREKWI!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 17:20!

*******************************************************************************************************

JUNIORZY: WÓZ,ALBO PRZEWÓZ...

Jesienią w Polskiej Cerekwi zremisowaliśmy z Burgrabicami 3-3 w tej chwili patrząc na formę drużyny o taki wynik może być znacznie trudniej..Ekipa z Burgrabic nie prezentuje wygórowanej formy,ale zajmuje 6 miejsce i ma na koncie 15 pkt.

Bez wątpienia ten mecz jest okazją ku temu,żeby pokazać swoje prawdziwe oblicze i wreszcie powalczyć o ligowe punkty.

Będzie to także trzeci mecz z rzędu,który rozegramy na wyjeździe.

POCZĄTEK MECZU W NIEDZIELĘ O GODZ 11:00 W BURGRABICACH

ZBIÓRKA I WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI W NIEDZIELĘ O GODZ 8:50

PROSZĘ O ZABRANIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI.

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!