ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 18.08 - 19.08.18)

Długa przerwa,brak seniorów w Polskiej Cerekwi i nagle wszystko się zmienia,zmienia się na tyle,że ponownie kibic czy mieszkaniec naszej miejscowości znowu w sobotę lub niedzielę będzie mógł spędzić na boisku i kibicować Unii w zmaganiach B klasowych.Pytanie,które ciśnie się na usta brzmi - Jak Unia sobie poradzi i czego można oczekiwać od naszego zespołu?Wyliczyłem,że średnia wieku naszej drużyny wynosi 21 lat - skład na sezon 2018/2019 jest bardzo młody i tak naprawdę jedyne czego może nam zabraknąć to doświadczenia.Nikt tutaj nie ma apiracji na awans do A klasy,wracamy po to,żeby grać w piłkę i umilić czas sobie jak i kibicom.Wychodzimy na przeciw tym,którzy narzekali,że nie ma futbolu w Cerekwi,że są tylko juniorzy i oldboje i ciekawe jak spiszą się nasi kibice dla których też powołano sekcje seniorów po dłuższej nieobecności.

Cudów nie oczekujcie od zespołu,który pierwszy poważny sprawdzian ma przed sobą - owszem,będziemy się starać o jak najlepsze wyniki,ale na wszystko potrzeba czasu,czasu który zweryfikuje umiejętności seniorów.Dziś liczy się to co przed nami,czyli powrót na piłkarskie boiska i walka o jak najlepsze wyniki.

Już w najbliższą niedzielę wielka inaguracja sezonu - Unia na własnym obiekcie zmierzy się z Lzs Walce Kromołów.Kiedy spoglądam na to co napisać o rywalu to jedyne co przychodzi mi na myśl to fakt,że graliśmy tylko z Walcami,które od nowego sezonu połączyli siły.Jest to początek sezonu,a więc wszystko jest możliwe od remisu po wygraną jednej lub drugiej ekipy.Faworyta tego meczu nie będę wskazywać,ale najlepszym prezenterm na wielki powrót Unii byłaby wygrana,a co za tym idzie świetne rozpoczęcie sezonu po długiej nieobecności.

POCZĄTEK PIERWSZEGO MECZU W SEZONIE 2018/2019 O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

LICZYMY NA WSPARCIE NASZYCH KIBICÓW I DOPING!!! POKAŻCIE,ŻE JESTEŚCIE Z NAMI OD POCZĄTKU ROZGRYWEK!!!!

UNIA WRACA DO GRY!!!

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INAGURACJE SEZONU W P.CEREKWI!!