ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (13.10.18)

Oldboje to jedyny zespół,który w tej chwili reprezentuje Unię w piłkarskich zmaganiach- w ostatnim czasie z rozgrywek wycofano seniorów i tak naprawdę jedyne na co możemy liczyć to właśnie wspomniani oldboje dla których początek sezonu jest znakomity.Dwa mecze i dwie wygrane,a na dodatek fotel lidera.Taki stan rzeczy może się utrzymać po weekendzie,który przed nami,ale wszystko zależy od samych zawodników i ich podejścia do spotkania z Prószkowem.

Jesteśmy faworytem jeśli popatrzymy na wyniki dotychczas osiągnięte,ale z perspektywy piłkarskiej wydarzyć się może wszystko.Prószków nie zdobył jeszcze punktów,a więc w meczu z Unią z pewnością nasi rywale ambitnie będą chcieli powalczyć.

MECZE SOBOTNIE 13.10.18

OLDBOJE: UTRZYMAĆ DOBRĄ PASSĘ!

Czy naszą drużynę stać na to,żeby utrzymać dobrą passę i wygrać kolejny ligowy mecz?To jest dobre pytanie i wcale nie ukrywamy,że byłoby to coś wspaniałego kiedy z Prószkowa  przywieźlibyśmy komplet punktów.

Zadanie mamy bardzo trudne mimo tego,że rywalowi się nie wiedzie to wiemy co potrafi ekipa z Prószkowa i już niejednokrotnie się o tym przekonaliśmy.W ostatnim meczu rozegranym w kwietniu tego roku przegraliśmy 4-3,oby teraz było inaczej!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:30 NA STADIONIE W PRÓSZKOWIE

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 14:00!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!