ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 13.04.19)

Ci którzy tęsknili za futbolem mogą odetchnąć z ulgą,bo wreszcie na ligowe boiska powrócą nasi oldboje i tak naprawdę to oni chyba najbardziej za piłką tęsknią.Długa przerwa zimowa z pewnością nie jednego rozleniwiła i powrócić teraz do tego co miało miejsce chociażby jesienią.Przed nami czas bardzo decydujący,bo runda wiosenna rządzi się swoimi prawami,a punkty zebrane w pierwszej połowie sezonu były i są na wagę złota.Liga Oldbojów tak naprawdę jest tylko rozrywką,ale kiedy popatrzymy na ligową tabelę to walka o tytuł mistrzowski zapowiada się ciekawie.Czysto teoretycznie o największe pozycję ma możliwość powalczyć nawet Unia,która w tej chwili ma 6 pkt,a lider z Kędzierzyna-Koźla tych punktów ma 13.Wszystko może się zdarzyć,tym bardziej na początku wiosny,kiedy zespoły muszą się "rozegrać".

Przed nami pierwsza wiosenna sobota - Unia pojedzie na wyjazdowy mecz do Prusinowic.Jesienią na własnym obiekcie wygraliśmy 2-1 i były to pierwsze zdobyte punkty w sezonie.Agfa to zespół zamykający ligową tabelę,który zgromadził tylko 3 pkt.Faworytem tej potyczki bez wątpienia jest nasza drużyna.

OLDBOJE: WIOSNA,WIOSNA,WIOSNA...

Runda wiosenna rozpoczyna się bardzo późno,ale to była także okazja ku temu,aby lepiej przygotować się do rozgrywek,bynajmniej mentalnie,bo o spotkania i treningi jest niewątpliwie trudno jeśli chodzi o ligę oldbojów.

Czy zima była czasem jakichkolwiek przemyśleń ?

Unia przed rundą wiosenną rundą zajmuje 5 miejsce i zgromadziła 6 pkt.

Rywale z Prusinowic zamykają tabelę mając na koncie 3 oczka.

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ O GODZ 17:00 NA BOISKU W PRUSINOWICACH

WYJAZD NA MECZ Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 15:15