ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (13.03.16)

Już za chwilę,za moment,za kilkadziesiąt godzin rozpoczniemy to na co czekają kibice,zawodnicy i mieszkańcy gminy Polska Cerekiew,czyli RUNDĘ WIOSENNĄ w piłkarskiej klasie B,gdzie nasza drużyna ma mocne zamiary ku temu,aby osiągnąć upragniony awans do klasy A.Zadanie trudne do wykonania,ale możliwe do zrealizowania,wszystko jest w naszych nogach,w nogach piłkarzy.Chcemy awansu i liczymy się z tym,że czeka nas sporo pracy,aby ten cel osiagnać.Przede wszystkim musimy się pozbyć głupio straconych punktów tak jak to było na jesień..przykładem tego niech będzie mecz chociażby w Reńskiej Wsi.Musimy iść przed siebie,wygrywać i nie spoglądać na innych,liczy się tu i teraz,a więc od samego początku potrzebujemu skupienia i wsparcia głównie ze strony kibiców,którzy już wielokrotnie podnosili zespół w sytuacjach kryzysowych.

RUNDĘ WIOSENNĄ ROZPOCZNIEMY NA WŁASNYM BOISKU!! A NA DOBRY POCZĄTEK PRZYJDZIE SIĘ NAM ZMIERZYĆ Z NAPRZODEM DŁUGOMIŁOWICE.

DOBRZE ROZPOCZĄĆ RUNDĘ!

Kluczem do sukcesu może być wygrana już na wstępie rundy wiosennej,gdzie na boisku w Polskiej Cerekwi

podejmować będziemy Naprzód Długomiłowice,rywala o wiele niżej notowanego z którym mierzyliśmy się w ciągu ostatniego pół roku i zawsze byliśmy lepsi.Najpierw w lidze 22 sierpnia po nietypowym meczu wygraliśmy 1-3,a następnie 29 listopada w Pucharze Polski łatwo odesłaliśmy Naprzód Długomiłowice wygrywając 2-8!

W tej chwili trudno cokolwiek napisać,bo wiemy,że na początku rundy może się wydarzyć bardzo wiele niespodzianek i nie planowanych wpadek.My jednak liczymy,że mecze kontrolne naszej drużyny pozwoliły w odpowiedni sposób przygotować się do drugiej połowy sezonu,który jest dla nas bardzo ważny!

POCZĄTEK MECZU W NIEDZIELĘ 13 MARCA O GODZ 15:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA PIŁKARZY W SZATNI GODZ 14:05!

KIBICE - APELUJEMY I PROSIMY O WSPARCIE W TYM SPOTKANIU,ZROBIMY WSZYSTKO,ABY ZGARNĄĆ CAŁĄ PULĘ!

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ!

DO BOJU UNIA!